На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
Google



Ліга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО

Чи може громада Кіровограда реально впливати на місцеву владу?

Відповідь на це запитання пропонується пошукати представникам громадських організацій, органів влади та ЗМІ міста Кіровоград під час круглого столу „Взаємодія органів влади та недержавних організацій: стан та перспективи”. Допоможуть їм у цьому спеціально запрошені експерти з Всеукраїнської громадської організації “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Олексій Орловський (м. Київ) та Андрій Крупник (м. Одеса).
Захід є частиною міжрегіонального проекту „Вплив місцевої влади на розвиток третього сектору”, що виконується в п’яти областях України, а по Кіровоградській області координується Творчим об’єднанням „Технології оптимального розвитку особистості”. Проект передбачає проведення моніторингу нормотворчої та практичної діяльності органів місцевого самоврядування в містах Житомирі, Кіровограді, Запоріжжі, Сумах, Полтаві в сфері створення умов для розвитку місцевих недержавних організацій (громадських та благодійних організацій, органів самоорганізації населення) та їхньої участі в процесах прийняття рішень.
За спостереженнями експертів ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Кіровоград є одним з небагатьох міст України, де громада і по сьогодні залишається пасивною до дій місцевої влади та не дуже охоче бере участь в управлінні справами своєї громади.
Напевно це і дозволяє місцевим чиновникам вирішувати земельні питання „по-кіровоградськи”, а окремим партіям-фаворитам здійснювати дії, прямо протилежні їхнім передвиборчим програмам.
З огляду на це проведення круглого столу на тему реальної взаємодії влади Кіровограда та громади міста є вкрай актуальним.

Круглий стіл відбудеться 8 лютого 2008 року (п’ятниця) в приміщенні Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії (студія „Телевізійного прес-клубу реформ”).
Початок заходу о 13.00.
Запрошуються всі бажаючі.
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"