На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
Google



Ліга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО

Фонд Баторія зібрав своїх українських партнерів для обговорення подальшої співпраці

Наприкінці лютого славне українське місто Чернігів перетворилося на своєрідну столицю громадського руху України. Чернігів приймав українських партнерів Фонду імені Стефана Баторія, які зібралися разом для обговорення перспектив подальшої співпраці. Участь у зустрічі взяли 37 з 39 українських неурядових організацій, які є партнерами Фонду Баторія у виконанні міжнародної програми „Громадянські ініціативи у Східній Європі”.
Дана програма була розпочата Фондом імені Стефана Баторія ще у 2005 році і передбачає надання підтримки демократичним змінам та розвитку громадянського суспільства в Бєларусі та Україні. В рамках програми Фонд імені Стефана Баторія співпрацює з білоруськими та українськими неурядовими організаціями, які зацікавлені у активізації та підтримці місцевих громадських ініціатив, розвитку партнерства НУО та органів влади, а також у реалізації діяльності в сфері громадянської та європейської освіти.
Тож перша настільки масштабна зустріч партерів мала дати відповідь на кілька доволі складних запитань, серед яких і такі: чи потребують українські партнери взаємодії поміж собою вже по закінченню дії програми „Громадянські ініціативи у Східній Європі”; як саме має виглядати така взаємодія; що на сьогодні може заважати українським НУО у започаткуванні тісної співпраці та зрештою, що саме варто зробити у першу чергу, аби така співпраця відбувалася.
Кіровоградська область на зустрічі партнерів була представлена доволі широко. Адже наша область є однією з небагатьох в Україні, що має цілих три партнерські організації Фонду Баторія. Тож окрім Олексія Хмари та Михайла Карплюка, які представляли ТО „Технології оптимального розвитку особистості, участь у зустрічі партнерів взяли колеги із КА „Громадські ініціативи” та Інституту соціокультурного менеджменту.
Обговорення майбутньої співпраці партнерів носило доволі бурхливий характер. Сприяли цьому як висока кваліфікація запрошених модераторів із Гельсінського фонду з прав людини (Варшава), так і сама активність учасників. Тож з метою організації максимальної продуктивності роботи, учасники були поділені на чотири робочі групи за тематичними напрямами „Філантропія”, „Громадські ініціативи”, „Міжсекторне партнерство” та „Юридична допомога”. Кожна із робочих груп впродовж двох днів плідно працювала над аналізом найгостріших проблем, що існують в сфері діяльності громадських організацій, які увійшли до робочої групи, а також пропонувала власні шляхи вирішення цих проблем, прийнятні для усього загалу громадських організацій.
Наприкінці другого дня зустрічі відбулося представлення групової роботи, а також безпосереднє обговорення шляхів співпраці партнерських організацій.
Показово, що право представляти напрацювання робочої групи „Міжсекторне партнерство” було довірено двом кіровоградцям - Олексію Хмарі (ТО „Технології оптимального розвитку особистості ) та Льву Абрамову (Інститут соціокультурного менеджменту).
А організатором зустрічі партнерів виступив Центр гуманістичних технологій АХАЛАР, доволі знана громадська організація із Чернігова.

Більше про перебіг зустрічі та ЦГТ „Ахалар" можна дізнатися за посиланням http://www.ahalar.org.ua/anews.cfm?unid=233

назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"