На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА ДОНОРА

Громадським організаціям заважають моніторити вступну кампанію!

Під час селекторної наради, в якій взяли участь представники Коаліції громадських організацій, що ведуть моніторинг вступної кампанії у ВНЗ в Україні, прозвучала інформація про те, що в окремих університетах громадським спостерігачам чинять перепони.

Як розповіла керівник загальнонаціонального проекту Алла Волошина (Творче об’єднання „Технології оптимального розвитку особистості”), у Білій Церкві, Черкасах, Рівному, Донецьку та Херсоні представників коаліції не допускають до спостереження на приймальні комісії.

Алла Волошина: „Представникам коаліції, яка працює у співпраці із Міністерством освіти та науки України, висувають вимоги щодо спеціальних дозволів зі сторони МОН, тому на наступний тиждень запланована зустріч у Міністерстві задля вирішення цих проблем”.

До речі, у вівторок 15-го липня відбудеться прес-конференція у Київському національному економічному університеті, під час якої буде презентовано план моніторингу вступної кампанії у цьому ВНЗ. У прес-конференції, окрім керівництва університету, візьмуть участь представники Коаліції громадських організацій, що ведуть моніторинг та Алла Волошина, як керівник всеукраїнського проекту.

Наразі вона переконана, що крім проблем, пов’язаних із доступом представників громадських організацій до приймальних комісій в окремих ВНЗ, є ще й суттєва проблема квотування абітурієнтів – на так званих „пільговиків” припадає до 75% державних місць, тому конкурс сертифікатів реально відбуватиметься на 25-30% державних місць. Тому, звісно, серед претендентів із сертифікатами на 150-200 балів може бути чимало тих, хто залишиться без місця в омріяному ВНЗ.
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"