На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
Google



Ліга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

Об’єднуємо небайдужих!

26 жовтня 2010 року в приміщенні Олександрійського районного будинку культури відбувся круглий стіл «Вивчення досвіду діяльності Центрів місцевої активності на базі закладів культури» (в межах стажування представників Донецького обласного навчально-методичного центру культури). Основними питаннями, що розглядалися були: досвід створення та діяльності Центрів місцевої активності на базі будинку культури, труднощі діяльності закладів культури та можливості їх подолання, а також мова йшла про проект «Спільний шлях у майбутнє»* Інституту соціокультурного менеджменту, його мету, завдання, хід реалізації та досягнення.

На круглому столі координатор проекту «Спільний шлях у майбутнє» Людмила Станкевич презентувала досвід та історії створення Центрів місцевої активності на базі будинків культури, зокрема на базі Олександрійського районного будинку культури, Новгородківського БК, Вознесенського міського БК. Вона розповіла про зарубіжний досвід, зокрема польський у створенні Центрів активності локальної, про багаторазове стажування працівників Інституту соціокультурного менеджменту у Польщі протягом 2005-2006 по вивченню їх досвіду у створенні подібних центрів. Особливо пані Людмила наголосила про успіхи створення таких центрів у рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє», а саме про Центр місцевої активності у с. Степовому та с. Новобогданівка Миколаївської області. Ці центри були створені у 2010 році та одразу виграли гранти від Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Проект Степового ЦМА «Я+ти=ми», спрямований на об’єднання зусиль школи та будинку культури для організації дозвілля школярів у післяурочний час.

Новобогданівський проект має назву «Сонячко нашим дітям» та спрямований на інтеграцію громади у вирішенні проблем дошкільнят, а саме на ремонт приміщення дитячого садку.
Марія Калашнік, асистент проекту «Спільний шлях у майбутнє» презентувала учасникам круглого столу мету, завдання, хід реалізації та досягнення проекту «Спільний шлях у майбутнє», а також повідомила, що незабаром у рамках проекту, а саме 29-30 листопада відбудеться Національна конференцію «Реформування закладів культури».
Тетяна Шоколова, директор Олександрійського районного благодійного інформаційно-консультативного центру розповіла про історію створення та діяльність центру та співпрацю із районним будинком культури.
Представники Донецького обласного навчально-методичного центру культури були дуже зацікавлені позитивним досвідом існування різних центрів місцевої активності на базі закладів культури, тому, висловили своє бажання і надалі співпрацювати у рамках проекту «Спільний шлях у майбутнє» і поширювати цей досвід в Донецькому регіоні.

* - проект «Спільний шлях в майбутнє» реалізується в рамках програми «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що виконується Pact.Inc., завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID). Думки, викладені в даному матеріалі є винятковою відповідальністю ІСКМ і можуть не співпадати з точкою зору USAID, уряду США та Pact.Inc.
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"