На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

Військовослужбовці Кіровоградщини отримали нові знання *

Викладачі Кіровоградського національного технічного університету (КНТУ) другий рік поспіль за підтримки офісу зв’язку НАТО в Україні та за участі Інституту соціокультурного менеджменту реалізували соціальний проект, що був направлений на адаптацію військовослужбовців, які були звільнені в запас або підлягають скороченню з лав української армії. Адаптація до нових умов життя поза армією, шляхом отримання нової спеціальності - найкращий шлях, як на думку військових, так і на думку викладачів. Особливо, якщо на цю спеціальність дійсно є високий попит на ринку праці регіону. Для Кіровоградщини, яка є житницею України, без сумнівів, це спеціальності, пов’язані з аграрною сферою.

Тож керівництво університету, проаналізувавши попит та пропозиції ринку праці регіону, вирішили запропонувати військовослужбовцям області навчатися аграрному менеджменту. Цього року вже традиційно урочисто, за участі вищого керівництва університету, Крістофера Штатудта – керівника програми були вручені сертифікати слухачам програми. Микола Петренко, перший проректор КНТУ побажав випускникам успішного початку нового цивільного життя та реалізації своїх нових знань та вмінь на практиці. Слова вітань звучали і від пана Штаудта.

Враховуючи, що регіон потребує результативних реформ у всіх сферах життя, КНТУ та ІСКМ продовжують реалізацію спільних соціально-гуманітарних проектів, що спрямовані на зміни в соціальному секторі Кіровоградщини: за участі експертів КНТУ та ІСКМ розробляється ряд програмних документів в рамках ініціативи голови Кіровоградської обласної державної адміністрації С. Ларіна – «Центральний регіон 2015». І не останнє місце в переліку пріоритетних питань посідає соціальна адаптація військовослужбовців.

* - НДО-Інформ №4(39), 2010
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"