На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

«В день Святого Миколая благодійність процвітає!»


З 18 по 19 грудня у Житомирі досяг свого завершення перший етап Всеукраїнського благодійного проекту «Святий Миколай збирає подарунки, що реалізовувався Житомирським обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс» та благодійною ініціативою «Світло серця».
Благодійний проект «Св. Миколай збирає подарунки» є комплексом заходів покликаних зібрати кошти, іграшки, книги та інші подарунки для дітей-сиріт та, перш за все, подарувати справжню казку для вихованців дитячих будинків Житомирщини.
Для реалізації мети проекту було проведено ряд окремих акцій та заходів, зокрема: «Парад волонтерів», благодійні аукціони «Купи прогулянку» та «Аукціон послуг», благодійну виставку-продаж фоторобіт, «Hand-made ЯРМАРОК», збір іграшок, одягу, книг та багато іншого.
За підсумками двох днів 60 помічників Святого Миколая, що в святкових костюмчиках мандрували вулицями міста зібрали 6 003 грн. 49 коп.
Сумарний результат зборів в рамках проекту вже становить понад 9 000 грн. разом з великою кількістю подарунків, що обов’язково будуть передані дітям. Наразі, ще триває процес оплати придбаних послуг та лотів, а отже сума ще зростатиме.
За словами ініціатора проекту в Житомирі, Голови Житомирського обласного осередку ВМГО «Демократичний Альянс» Дмитра Ткачука, справжній результат вимірюватиметься не кількістю нулів, а розміром дитячих посмішок, випромінюваним теплом, та щирістю емоцій для всіх учасників цього свята доброчинності. «Ми об’єктивно розуміємо, що навряд нам вдасться вирішити всі матеріальні проблеми та задовольнити потреби дітей, що виховуються без батьківської опіки, але ми спроможні дати цим дітям тепло наших сердець і сердець сотень людей, що долучились до проекту, відвідавши дитячі будинки з зібраними та закупленими подарунками», – зауважив Дмитро.
«Поряд з тим, не заперечним є той факт, що подібні проекти дають можливість не байдужим подарувати частинку свого серця дітям і з кожним разом кількість таких людей зростає, а отже і зростає і кількість позитивних емоцій малюків», – додала співорганізатор проекту засновник благодійної ініціативи «Світло серця» Юлія Пучич.
Окрім цього даний проект безумовно сприяє розвитку волонтерського руху – молодих не байдужих до чужих проблем, відповідальних українців, яких так потребує наша держава.
Які емоції переживали самі помічники Святого Миколая розповіли Лесік Марина та Аня Першко.
«Мені дуже сподобалося бути помічником святого Миколая, заради цього я не зважаючи на простуду і температуру пішла на мороз. Як для мене це було дуже весело і круто, а найголовніше-я зробила внесок (хоч і не такий великий)у своє життя та життя суспільства. З нетерпінням буду чекати нових заходів і обов’язково приймати в них участь», – говорить Марина.

«Час проведення благодійної акції " Святий Миколай збирає подарунки" став справжнім святом для організаторів, волонтерів і житомирян! Своїми відкритими серцями ми зігріли місто, а посмішками розвеселили людей. Я гадаю, що сам Святий Миколай посприяв нашим добрим намірам і вкрив Житомир сніжинками. Особисто для мене це один із найщасливіших моментів життя!», – відзначає Аня.
Наступним етапом проекту стануть візити до дитячих будинків, що розпочнуться вже найближчими вихідними.

Довідково:

Всеукраїнський благодійний проект «Святий Миколай збирає подарунки» – зародився в 2008 році в м. Одеса. За два роки набув всеукраїнського масштабу і вже в 2009 його підтримали 14 ініціативних груп в різних регіонах України. В Житомирі реалізовується з 2009 року.

назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"