На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

Якщо не ми, то хто інший?!

21 грудня 2010 року Кіровоградський місцевий осередок Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86» провів прес-конференцію на тему «Житлово-комунальне господарство під контролем громадськості», куди були запрошені громадські активісти, ЗМІ та органи влади.

На заході розглядались питання щодо контролю громадськості за діяльністю державної влади у сфері житлово-комунального господарства (ЖКГ) в особі громадського інспектора та обговорювався проект Житлового кодексу України.Інспекція ЖКГ була створена у 2009 році на рівні областей України. І від 11.12.2009 Наказом Міністерства з питань ЖКГ України №390 затверджено «Положення про громадського інспектора у сфері ЖКГ» з метою визначення правових засад діяльності громадських інспекторів у сфері ЖКГ і сприяння роботі Державної житлово-комунальної інспекції.

Громадський інспектор – це недержавний службовець, він співпрацює з органами влади та кількість їх не обмежена. Він має право бути присутнім під час здійснення посадовими особами Держжитлокомунінспекції або її територіальних органів заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог законодавства, нормативі, стандартів і правил у сфері ЖКГ, брати участь в обговоренні стану та планів проектів розвитку, реформування ЖКГ відповідного населеного пункту, а також складати акти при виявленні порушень законодавства у сфері ЖКГ.

За словами начальника Державної інспекції ЖКГ у Кіровограді за 2010 рік було 357 звернень громадян, які розглядалися окремо. А також проведено 33 перевірки. Кожна система у сфері ЖКГ має своїх інспекторів, які ведуть постійний контроль. Державна екологічна система налічує 57 таких інспекторів. Кожен небайдужий громадянин може стати таким інспектором. Якщо не ми, то хто…

Контакти: Шестакова Людмила Володимирівна, телефон 27-04-63
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"