На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

Безпека дітей в Інтернеті

17 березня 2011 року в обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка вiдбулась iнформацiйна сесiя для громадських органiзацiй м. Кіровограда на тему «Інтернет як освiтнє середовище пiдлiтка».

В сесiї взяли участь лiдери громадських органiзацiй Кiровоградської областi та всi бажаючи, хто має досвiд роботи в третьому секторi або спiвпрацює з громадськими органiзацiями.

У повсякденному житті кожна людина, дбаючи про свою безпеку, дотримується безліч правил: дорогу переходить на зелене світло; уникає темних закутків, повертаючись пізньої пори додому; цікавиться, хто прийшов, коли дзвонять у двері; тримає сумку з гаманцем ближче до себе; з обережністю ставиться до незнайомців… Віртуальний світ у цьому сенсі мало чим відрізняється від реального, тож, потрапляючи до Інтернету, не варто забувати про правила реального життя. Саме тому, темою сесії стала проблема безпечного користування Інтернет, який може бути чудовим джерелом знань і розваг, засобом для обміну інформацією, але при необережному користуванні може нести загрозу приватному життю людини і навіть здоров’ю. Адже ніколи не можна знати напевне, хто читає ту чи іншу інформацію і як планує її використати.

Через незнання або недооцінювання небезпеки, що має місце в Інтернеті, можна стати жертвою шахраїв або злочинців. Особлива небезпека загрожує дітям і підліткам, адже вони найбільше користуються Інтернетом, є найбільш довірливими, не задумуються про наслідки своїх вчинків.

Як захистити підростаюче покоління від небезпеки, що є в мережі Інтернет? Яких правил потрібно дотримуватись у віртуальному світі? Де можна пройти відповідне навчання? Саме ці питання і обговорювались під час інформаційної сессії.

Розібратися в складнощах безпечного користування Інтернет–мережею допомагали запрошені до участі в сесії фахівці Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського: Чала Марина Станiславiвна, завiдувач НМК інформатики інституту, координатор програми "Безпека дiтей в Iнтернет" в Кiровоградськiй областi та Скрипка Ганна Володимирiвна, методист лабораторiї інформаційних технологій освіти інституту, тренер програми "Безпека дітей в Інтернет" в Кіровоградській області. Вони звернули увагу присутніх на особливості користування підлітками мережею Інтернет та познайомили з методикою проведення тренінгів за програмою «Онляндія - Безпечна веб-країна».

Учасники інформаційної сесії мали можливість долучитись до інтерактивного спілкування, одержати відповіді на усі свої запитання та ознайомитися з черговим випуском інформаційного бюлетеня про додаткові ресурси діяльності ОГС, підготовленого членами ГО ТІМО «Відкриті двері» за матерiалами Інтернет.

За довiдками звертайтеся за адресою: ТIМО "Відкриті двері", м.Кiровоград, вул. Декабристiв 6/1, тел.(0522)22 77 93,тел/факс 22 74 45, електронна адреса: timo_od@mail.ru, Ольга Вiкторiвна Прядко
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"