На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО ВІД ЛІГИ РЦ

Тендер на проведення серії адвокасі кампаній

Тендер на проведення серії адвокасі кампаній за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту
Оголошується тендер на проведення серії адвокасі кампаній «Технологія адвокасі інтересів громадян в органах місцевого самоврядування (ОМС) шляхом передачі закладів культури в управління громадським організаціям та органам самоорганізації населення (ОСН)» у регіонах з низькою громадською активністю та селах за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури» Інституту соціокультурного менеджменту.
Адвокасі кампанії мають бути проведені протягом 10 місяців (орієнтовно червень 2011- березень 2012 року) не менше ніж у 5-ти регіонах України.
Мета адвокасі-кампаній:

· спонукання голів місцевих рад до діалогу з громадою та підготовка рішень про передачу закладів культури місцевим ОГС;

· спонукання місцевих депутатів до діалогу з громадою та позитивного голосування на сесіях місцевих рад з питання передачі закладів культури громадським і благодійним організаціям і перетворення їх в Осередки громадської активності;

· створення органів самоорганізації населення,що працюватимуть у приміщеннях закладів культури і забезпечать краще і прозоре врядування у громаді.

Мішені адвокасі кампаній: керівники та депутати місцевих рад.

Очікуваний результат: Внаслідок проведених кампаній не менше 100 працівників культури і громадських активістів із не менше ніж 5 регіонів України мають провести не менше 30 адвокасі кампаній, що призведе до перетворення частини (не менше 15) місцевих установ культури (клубів і бібліотек) в осередки громадської активності.

Одним із компонентів адвокасі кампаній може бути проведення тренінгів (не менше ніж у 5-ти регіонах України, не менше 20 учасників тренінгів (всього не менше 100 учасників тренінгів).
Мета тренінгів: навчити учасників тренінгу аналізувати, розробляти, планувати та здійснювати адвокасі кампанії на локальному рівні.
Учасники тренінгів з адвокасі будуть використовувати отримані знання для проведення локальних кампаній спрямованих на трансформацію закладів культури в центри (осередки) місцевої активності. Обраний провайдер послуг буде надавати консультативно-методичну підтримку реалізації цих дій, а також оцінку їх результативності.
Учасники адвокасі кампаній: активісти громади, ініціативні групи, представники місцевих громадських організацій і ЗМІ, грантери Міжнародного фонду «Відродження»,.

Хто може брати участь у конкурсі: громадські організації та благодійні фонди
Хто не може брати участі у конкурсі: політичні та комерційні організації
Загальні вимоги до претендентів:
• Залучення до роботи групи експертів (не менше 5-ти осіб);
• Загальний професійний досвід залучених експертів (не менше 3 осіб із понад 10 років тренерської та практичної роботи та не менше 2 осіб від 5 років досвіду);
• Відповідність програми цільовій аудиторії та заявленим темам;
Претендентам необхідно надіслати до Інституту соціокультурного менеджменту наступні документи:
• Заповнену проектну пропозицію;
• Детальне CV експертів та інших виконавців, які будуть залучені;
• Кейси проведених кампаній;
• Компоненти плану адвокасі-кампаній, орієнтовні програми тренінгів;
• Не менше 3-х рекомендацій, що підтверджують досвід і компетенцію.
Завантажити аплікаційну форму проектної пропозиції можна тут.
В темі листа має бути зазначено: «Тендерна пропозиція».
Бюджет конкурсу – 280 000 гривень.
Останній термін подачі заявок на тендер – 17.00 20 квітня 2011 року. Заявки подаються в електронному вигляді на адресу adm.iscm@gmail.com.
Оголошення результатів планується - не пізніше 10 травня 2011 року.
Контактна інформація Інституту соціокультурного менеджменту:
Інтернет сторінка: www.lacenter.org.ua
Електронна адреса: adm.iscm@gmail.com
Телефон для довідок: (0522) 27-10-95
Контактна особа: Марія Калашнік, асистент проекту «Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури».
Остаточне рішення щодо тендерної пропозиції перегляду не підлягає.
Причини відмови в підтримці тендерної пропозиції не повідомляються.

Метою проекту "Підтримка процесу розвитку осередків громадської активності на базі закладів культури", що здійснюється Інститутом соціокультурного менеджменту за підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження” є анімувати (оживити) заклади культури, які потерпають через кризу, надати підтримку активності громад та творчих колективів сіл, селищ і малих міст шляхом трансформування будинків культури та бібліотек в місцеві осередки громадської активності на користь громади.

Детальніше про програму: www.irf.ua.


назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"