На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
НОВИНА НДО

Презентація інтерактивної мапи звалищ побутового сміття м. Запоріжя

Презентація інтерактивної мапи відбудеться 23 липня об 11-00 в прес-центрі інформаційної агенції «ВЄСТІ-ІНФОРМ» за адресою м. Запоріжжя, пр. Леніна, 152 (Будинок друку, 4 поверх). Довідки за тел.: (067) 291-46-14
ГО «ЦСІ «УкрТерра» розробила інтерактивну мапу несанкціонованих звалищ побутових відходів міста Запоріжжя. До цієї справи були залучені, за допомогою ЗМІ, городяни.
Створення такої мапи – це долучення до європейського досвіду у царині муніципального управління та початок нової довгострокової громадської екологічної ініціативи «Разом зробимо місто чистим». Подібні мапи створені в багатьох європейських містах.
Завданнями ініціативи є впровадження нових технологій в царину муніципального управління, виховання у городян любові до свого міста, залучення їх до підтримання чистоти території громади, а також налагоджування постійного діалогу між органами самоврядування, державного управління та громадськістю з метою підвищення ефективності управління ЖКГ міста.
Специфіка роботи інтерактивної мапи полягає у залученні громади до виявлення локацій несанкціонованих звалищ побутового сміття та їх ліквідації.
Наступним кроком після створення мапи буде складання та реалізація плану очищення місць забруднення силами міської громади.

назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"