Ліга Ресурсних Центрів
ПРЕСС-РЕЛІЗ НДО

Через терни – до Лондона!!!

Футбол вже багато років притягує до себе увагу багатьох людей. Дорогі футбольні команди, величезні гонорари, шалені вболівальники – ось, що характеризує цю захоплюючу гру. Компанія “Київстар” надала можливість українським школярам взяти участь у справжньому футболі.

Одночасно у чотирьох містах України в Донецьку, Миколаєві, Львові та Києві проходили регіональні етапи змагань «DJUICE-ГОЛ» 2007. До столиці держави з’їхалось 16 сильних команд з північного регіону України, щоб показали свою футбольну майстерність, яскраву гру та щирі емоції. Кіровоградщину на цьому етапі змагань представляли дві команди: футболісти ЗОШ №20 м. Кіровоград та ЗОШ №6 м. Новоукраїнка. За результатами жеребкування їм випала нагода помірятись силами відповідно з Черкасами та Білою Церквою.

Бойовий настрій кіровоградської та новоукраїнської команд відчувався до останніх хвилини матчів. Тож Кіровоград-Черкаси в основний час рахунок 3:3. Хоча перший тайм з великою перевагою вигравали кіровоградські спортсмени і лише наприкінці другого тайму черкащанам вдалось зрівняти рахунок. Юні футболісти дивували глядачів чудовою технікою та спритністю. Гравець черкаської команди за нестримну поведінку в другому таймі, отримав від сурового арбітра жовту картку. А один з м’ячів, який потрапив до воріт черкаської команди компетентні судді з федерації міні-футболу України не зарахували. Зрозуміло, що нічийного рахунку в таких змаганнях бути не може тому головний суддя матчу призначив пенальті і на превелике розчарування наша команда не зуміла реалізувати одну з спроб. Кінцевий рахунок 5:6 на користь гравців з Черкас. Переможці потрапили до 1/4 фіналу. Забігаючи на перед можемо сказати, що до фіналу ця команда пробитись не змогла.

Після матчу Сергій Граждан, тренер, кіровоградської команди футболістів зазначив, що гра за технікою у обох команд була рівною, хоча його вихованці дуже гарно зіграли перший тайм – технічно і грамотно. А ось потім мабуть не витримали психологічно і звели гру до нічиєї. На думку тренера хоча судді і судили об'єктивно, та не обійшлось без помилок і один не зарахований ними гол став для кіровоградської команди вирішальним. Юні футболісти запевнили присутніх, що вони ще не раз покажуть на що здібні і в наступних змаганнях з «DJUICE-ГОЛу» доведуть своє право змагатись з сильнішими.

Новоукраїнка – Біла Церква. В основний час команди також зіграли з нічийним рахунком 2:2. А ось реалізувати пенальті новоукраїнській команді не вдалось. Тобто за результатами пенальті 0:2 і кінцевий рахунок 2:4. Хоча футболісти з Новоукраїнки не потрапили до наступних етапів змагань «DJUICE-ГОЛ» але вони втішались тим, що грали з сильною командою, яка потрапила до фіналу регіональних хоча і не змогла виграти у київської команди.

Разом з футболістами на змагання приїхали їх щирі вболівальники – чарівні, гнучкі та голосні дівчата з групи підтримки (НА ФОТО), які в перервах між таймами не давали сумувати глядачам, а під час гри підбадьорювали футболістів. По завершенню змагань представники молодіжного мобільного бренду DJUICE компанії “Київстар” вручили всім учасникам 1/8 спортивні сумки та бейсболки з логотипом організаторів змагань.

Фінал Всеукраїнського шкільного чемпіонату «DJUICE-ГОЛ» 2007 відбудеться 12 травня у Києві на Контрактовій площі. І змагатимуться там за головний приз туристичну подорож до Лондону 4 команди з Києва, Львова, Севастополя та Маріуполя. А по завершенню змагань прямо на площі відбудеться грандіозне музичне шоу за участю популярних молодіжних гуртів “Бумбокс”, “ТНМК”, “Друга Ріка” та “Стерио Лиза”!