На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
ПРЕСС-РЕЛІЗ НДО

Вільний доступ до правосуддя кожному

Кожен громадянин нашої країни, молодий або багатий має право на захист. І це повинен бути акт допомоги з боку держави. Але, на жаль, держава не завжди забезпечує рівний доступ до правосуддя. Тому, з метою посилення можливостей та направлення свого досвіду на позитивні зміни, 2-3 березня 2011 року у м. Івано-Франківськ пройшла друга квартальна зустріч для членів коаліцій у сфері трудових відносин, захисту прав власності та охорони здоров’я проекту USAID «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна»*. Учасниками заходу були представники Міністерства юстиції України, суддівства, МБФ «Фундація юридичних клінік України», Асоціації правників України, міжнародних донорських організацій, правових організацій, які займаються представництвом інтересів громадян, юридичних клінік, юридичних фірм, наукової спільноти.
Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) залучений до співпраці в межах коаліції у сфері захисту прав власності, тому один із представників ІСКМ мав змогу бути присутнім на цій зустрічі і приймати безпосередню участь в обговоренні шляхів розвитку коаліції, форм і методів роботи, форм інформування про проведену роботу, потреби та змісту об’єднавчих документів:меморандуму та інших. В ході цієї зустрічі учасниками було вироблене бачення коаліції в майбутньому, місія, хто є клієнтами таких коаліцій і які послуги надаються. Також був проведений тренінг «Стратегічне планування».
Проект «Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні «Правова країна» покращуватиме доступ до правосуддя в Україна шляхом посилення спроможності правових адвокасі організацій щодо ефективного представлення інтересів громадян; створення життєздатних загальнонаціональних мереж правових адвокаті організацій, що надають правові послуги громадянам у специфічних областях права; розвитку партнерства та залучення приватних ресурсів для розширення та посилення зусиль проекту.

* - детальніше про проект www.pravovakrayina.org.ua
назад до новин
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"